:: PRESEED Jelin Amerikalı Mucidi Doktor Ellington Hakkında Bilgi ::


 

 

Değerli anne adayları;

Pre-Seed spermlerin fizyolojik gereksinimlerini temel alınarak formüle edilmiştir. Bu formül, sperm hücrelerine zarar vermeyecek bir ortam sağlamaktadır. Pre-Seed in doğal anamaddesi olan ve karaçam ağaçlarından elde edilen arabinogalactan bitki şekeridir. Bu bitki şekeri, sperm hücrelerine antioksidan destek sağlayarak güçlendirmekte ve yumurtaya olan yolculuğunda önemli ölçüde destek vermektedir. Aynı zamanda kadın üreme sistemi tarafından doğal olarak üretilen servical mucus sıvısının taklidini oluşturarak, spermler için yolculuk öncesi en uygun doğal ortamı sağlamaktadır.

Diğer sıradan jeller ve nemlendiricilerin aksine, Pre-Seed döllenme ve embriyo gelişimine engel olmayıp, spermlerin yumurtayı dölleme kabiliyetine destek sağlayarak çocuk sahibi olmak isteyen çiftler için tasarlanmış bir özel bir üründür.

5 erkek çocuk annesi ve aynı zamanda 15 yıldır erkek kısırlığı üzerine çalışmalar yapan bir bilim kadınıyım. Bu çalışmalarım sırasında üretkenlik ile ilgili problemlerin, çiftlerin ilişkisini etkilediğini ve beraberinde vajinal kuruluğun artışıyla sonuçlandığını gördüm.

Nemlendiriclerin spermlere zarar verdiğini biliyor olsam da, çiftlere hamile kalmaya çalışırken kullanacakları " GÜVENLİ " bir ürün olmadığını söylemekten nefret ediyordum. Bunun için, 8 yılımı spermlere zarar vermeyen sperm ve üretkenlik dostu vajinal Jel olan Pre-Seed' i geliştirmek için harcadım.


Pre-Seed' in formülü, rahim ağzı tarafından doğal olarak salgılanan servical mucus ile tamamiyle aynı özelliği taşıyor. Tıp Kongrelerinde sunulan bazı çalışmalarda, Pre-Seed' in sperm fonsiyonları üzerindeki yararları gösterilmiştir. Pre-Seed' in her bir bileşeni, spermlere zarar vermediğini kanıtlamak amacıyla test edilmiştir.

Şirketimiz;


Doktor olan eşimde dahil olmak üzere, uzmanların yer aldığı bir aile gibidir. Ürünümüzü kullanıp bizlere hikayelerini yazan, Pre-Seed' in kendilerine nasıl yardımcı olduğunu anlatan, binlerce kişiye müteşekkiriz.

Dr. Ellington 75' in üzerinde yayınıyla uluslararası alanda tanınan bir isimdir. 

Başlıca çalışma konuları; 

Fallop tüplerindeki sperm stoğu, ovülasyon öncesinde kadınlarda spermlerin ne kadar süre ile canlı kalacağı, yardımcı üreme methodları veya toksinlere maruz kalması sonucunda sperm DNA' sının nasıl zarar göreceği, hücre fonksiyonlarını korumada Arabinogalactan bitkisinin rolü, sperm ve embriyo konuları.

Dr. Ellington Veteriner Tıbbı alanında, 1984 yılında doktor ünvanını aldı. Ph.D. ünvanını ise, üretim üizyolojisi alanında 1990 yılında Cornel Üniversitesi' nden aldı. Aynı zamanda Teriyojenoloji (hayvan üremesi) alanında da sertifikaya sahiptir.

Dr. Ellington, saygın bir kurum olan Ulusal Sağlık Enstitüsünün, sağlık alanında Bilim Doktoru ve ilk bağımsız araştımacı ödülünü almıştır. INGfertility' nin ilk çalışması olan Pre-Seed ürünü için, Ulusal Sağlık Enstitüsü tarafından, kendisine fon bağışı yapılmıştır. 2003 yılında Uluslararası alanda tanınan Genç Androlojist Ödülünü aldığında, Erkek Üreme Fizyolojisi alanındaki çalışmaları, Bilim Kurulu tarafından takdir edilmiştir.

2004 Yılında, Tennessee Üniversitesi tarafından verilen, Veteriner Tıbbı Koleji'nin " Seçkin Mezun " ödülünü almıştır. Tennessee Üniversitesi Knoxville tarafından her yıl verilen bu ödül, diğerlerine göre " Saygıdeğer ve farklı " bir içerik taşımaktadır. Dr. Ellington aynı zamanda, birkaç tıp derneğinde, " öncü " pozisyonunu sürdürmektedir, tıpkı Amerikan Androloji Derneği' nin (sperm fizyolojistleri) yönetici kurulu pozisyonunda olduğu gibi.

Dr. Ellington' ın yok olan türler ve hayvanları da içine alan sperm ve embriyo ile ilgili çok yönlü çalışmalarından dolayı gurur duymaktayız. Aynı zamanda, erkeklerde kısırlık faktörü üzerinde de çalışmalarını sürdürmektedir. Bütün bu çalışma ve başarılar onun Pre-Seed' i geliştirmesine neden olmuştur.

 Pre-Seed Jel' in mucidi Sn. Dr. Johanna ELLINGTON 17 Mart 2010 tarihinde National Geographic Channel' da " Spermlerin Fallop Tüplerindeki Yolculuğunu " anlatan belgeselde danışman konuşmacı olarak yer almıştır.

 National Geographic Channel' da " Fallopian tubes : Heaven for sperm " isimli belgeseli izleyebilirsiniz..


Pre-Seed Türkiye Copyright ( 2010-2020 ).......... Tel : +90 212 210 33 37 (Pbx) / Fax: +90 212 210 48 86 ............ info@preseed.com.tr

.